Ohýbačka a štípačka betonářské oceli PFT30/35

Ohýbačka a štípačka betonářské oceli PFT30/35 Zobrazit v plné velikosti

Popis

Ohýbačka a štípačka PFT30/35, třifázový motor,průměr armovací týče 35 mm, ohyb až 3 tyčí najednou, štípání až 2 tyčí najednou, rozměr 65 x 85 x 90, váha 340 kg, plně funkční, po celkové revizi výrobcem.

Ohýbačka a štípačka se používá na ohýbání a štípání betonářské armovací tyče. Výhodou ohýbaček a štípaček je jednoduché použití a snadná údržba stroje. Všechny typy ohýbaček a štípaček armovací betonářské ocele jsou vybaveny povinným bezpečnostním zařízením a systémem, aby splňovaly veškeré mezinárodní bezpečnostní předpisy.

Ohýbačky  jsou konstrukčně navržené pro použití v halách nebo přímo na stavbách. Jejich součásti jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zabezpečují dlouhou životnost stroje, jednoduchou manipulaci a spolehlivou funkčnost. Přesné nastavení ohýbacího úhlu, reverzní mechanizmus zabezpečuje otáčení pracovní části stolu v obou směrech. Po dosažení nastavené pozice se prostřednictvím přepínače, stroj automaticky vrátí do výchozí pozice. Zabudované bezpečnostní tlačítko STOP a zpětný pohyb v případě nechtěného spuštění. Bezproblémová elektrická konstrukce. Nejsou namontovány žádné drahé nebo na výměnu problematické čipové obvody. Samochladící brzdný motor.

Napětí 400 V
Frekvence 50Hz

Zajišťujeme záruční i pozáruční servis a dodáváme veškeré náhradní díly.

Cena

84 000,00 Kč bez DPH

Na dotaz emailovou nebo telefonickou formou:
+420 606 681 030 nebo na psbeton@psbeton.com